NEWSY O MNIE POGODA KONTAKT
Aral Sea Kite Cross 2017/2018Adriatic Kite Cross 2013/2015Kite World Record 24h 2013Red Bull coast2coast 2013SUP Projekt Wisła 2012Red Sea Kite Cross 2012Baltic Sea Kite Cross 2011Fotos Janek Lisewski
Sup projekt Wisła 2012

Trasa prawie 1000 km od Oświęcimia po Gdańsk na desce Stand up Padlle ( SUP )

"Surferzy dla dzieci" hasło które ma za zadanie zachęcić ludzi uprawiających deskowe sporty wodne do pomagania innym , zwłaszcza dzieciom z biedniejszych rodzin czy regionów .Każdy w swojej okolicy ma komu pomóc wystarczy się rozejrzeć lub zapytać.

SUP Projekt Wisła również ma na celu , spopularyzowanie w Polsce surfingu w jego różnorodnych formach . Głównie: surfing ,SUP, windsurfing i kitesurfing . Deskowe sporty wodne uprawiane prawie na całym świecie również bardzo popularne w Polsce . A ludzie z nim związani są otwarci na spontaniczne działanie.
Nie zbieram pieniędzy ani rzeczy materialnych .Raczej zachęcam do działania . Inspiruje i pokazuje że można. Robię to co umiem. Udowadniam innym że swoja pozytywną sportową pasją można zarazić innych.
Każdy może "wykupić kawałek trasy" i być uczestnikiem tej akcji . wystarczy że na portalu facebook na stronie wydarzenia umieści wpis że zrobił cos w tym kierunku a każdy przepłynięty kilometr będzie łatwiejszy.

Zapraszam do pomocy firmy , organizacje , osoby prywatne i media.
Proszę o wiadomości jak również pomysły związane z tym wydarzeniem przesyłać na priv.

Mamy nadzieję że płynąc z Oświęcimia do Gdańska będziecie nam towarzyszyć . Możecie też dołączyć w dowolnym momencie na czymkolwiek ale mamy dla WAS dodatkową deskę na której możecie popłynąć .

Miło mi jest poinformować że dołączyli i będą nas wspierać: Firma Tomasza Wądołowskiego "Achilles" z Gdańska oraz "Water Sport Center" z Kuźnicy oraz ABC SURF
Zapraszamy innych .
Tu nie liczy sie konkurencja tylko uśmiechy dzieciaków.

Wyprawę rozpoczęliśmy akcją /prologiem w Kuźnicy w której to zorganizowaliśmy wraz z kilkoma przyjaciółmi ( Water Sport Center , ABC surf , indo Board ) dzień sportów wodnych dla dzieci .
Dostępne były deski SUP , Windsurfing indo Boardy , skutery wodne , trampoliny i inne wodne . Niestety Kitesurfing z braku wiatru musieliśmy przełożyć.
Wodne atrakcje (ku zdziwieniu rodziców  zupełniełnie za free

Poświęciliśmy swój czas i energię dla dzieci i TO się liczyło najbardziej.
Imprezę zakończyła wielka popołudniowa burza ale i tak wszyscy się dobrze bawili w wodzie i na brzegu była moc atrakcji. Dzieciaki wyjechały wymęczone ale i zadowolone jak nigdy.!
Dziękuje za pomoc WSZYSTKIM KTÓRZY POMOGLI ZORGANIZOWAĆ TĄ AKCJĘ .
LUDZIOM KTÓRZY POŚWIĘCILI SWÓJ CZAS ABY TAK DOBRZE WYSZŁO .
DZIĘKI .
 

statystyka