NEWSY O MNIE POGODA KONTAKT
Aral Sea Kite Cross 2017/2018Adriatic Kite Cross 2013/2015Kite World Record 24h 2013Red Bull coast2coast 2013SUP Projekt Wisła 2012Red Sea Kite Cross 2012Baltic Sea Kite Cross 2011Fotos Janek Lisewski
Master Kiteboarding Red Sea Cross

Pragnę z głębi serca, serdecznie podziękować wszystkim osobą, które przyczyniły się do szczęśliwego zakończenia pierwszej nieudanej próby przepłynięcia Morza Czerwonego na kitesurfingu.

Dziękuję:
Premierowi Donaldowi Tuskowi, Ministrowi Spraw Zagranicznych - Radkowi Sikorskiemu, Konsulowi Arabii Saudyjskiej - Igorowi Kaczmarczykowi, urzędnikom wydziału konsularnego Ambasady w Kairze: Gabrieli Piotrkowskiej i Danielowi Wasilewskiemu, Następcy tronu Arabii Saudyjskiej - księciowi Mohammed bin Nayef zainteresowanie wyczynem i opiękę.
Ratownikom SAR-u w Gdyni za przeliczanie współrzędnych. Ratownikom SAR-u Arabii Saudyjskiej - za udaną akcję ratowniczą, w szczególności Kapitanowi Nazi, który koordynował całą akcją.

Miastu Gdańsk, sponsorom: Burn, Dakine, Go Pro, Nobile -za wytrzymały latawiec, który przez 50 godzin był moją ostoją .
Przyjaciołom, którzy zrobili wszystko co było w ich mocy, aby doszło do pozytywnego zakończenia tej historii.
Magdzie Ziemian za profesjonalne podejście do masmediów i opanowanie, Łukaszowi Ceranowi za poruszenie "nieba i ziemi", Łukaszowi Balińskiemu za koordynowanie, wspieranie, Grzesiowi Gawlikowi i Mackowi Czucha za przekazywanie współrzędnych i odświeżanie strony, Łukaszowi Dymkowskiemu, Magdzie Da Kukwa, Mirkowi Murczkiewiczowi i Krzyśkowi Nowakowi za nadzorowanie, przyjaciołom z Egiptu i z kiteforum Jovi Travel ,Polskiej bazie kitesurfingowej w El Gounie - Red Sea Zone, za gościnę
Wszystkim nieznajomym z całego świata za różnego rodzaju pomoc i zaangażowanie.
I całej rodzince zwłaszcza Gosi mojej żonie, która musiał znieść tyle stresu.

Chylę przed WAMI czoło. Wielkie dzięki za wszystko.
Te ostatnie wydarzenia utwierdziły mnie, że brać kitesurfingowa to wspaniali ludzie, a posiadanie takich przyjaciół i znajomych -BEZCENNE.
Jeszcze raz dziekuje , Janek

PS.Jeżeli kogoś pominąłem, lub uraziłem w wywiadach z mediami to przepraszam, być może kierowały mną emocje.
Materiały ze spotkania i konferencji prasowej z dnia 15 marca 2012r w Pubie Bikers World w Gdańsku są dostępny tylko na prośbę lub zapytanie poprzez kontakt osobisty.
 
 

statystyka