NEWSY O MNIE POGODA KONTAKT
Aral Sea Kite Cross 2017/2018Adriatic Kite Cross 2013/2015Kite World Record 24h 2013Red Bull coast2coast 2013SUP Projekt Wisła 2012Red Sea Kite Cross 2012Baltic Sea Kite Cross 2011Fotos Janek Lisewski
SUP Projekt Wisła


 
Trasa prawie 1000 km od Oświęcimia po Gdańsk na desce Stand up Padlle ( SUP )

"Surferzy dla dzieci " hasło które ma za zadanie zachęcić ludzi uprawiających deskowe sporty wodne do pomagania innym , zwłaszcza dzieciom z biedniejszych rodzin czy regionów .Każdy w swojej okolicy ma komu pomóc wystarczy się rozejrzeć lub zapytać.

SUP Projekt Wisła również ma na celu , spopularyzowanie w Polsce surfingu w jego różnorodnych formach . Głównie: surfing ,SUP, windsurfing i kitesurfing . Deskowe sporty wodne uprawiane prawie na całym świecie również bardzo popularne w Polsce . A ludzie z nim związani są otwarci na spontaniczne działanie.

Nie zbieram pieniędzy ani rzeczy materialnych .Raczej zachęcam do działania . Inspiruje i pokazuje że można. Robię to co umiem. Udowadniam innym że swoja pozytywną sportową pasją można zarazić innych.

Każdy może” wykupić kawałek trasy” i być uczestnikiem tej akcji . wystarczy że na portalu facebook na stronie wydarzenia umieści wpis że zrobił cos w tym kierunku a każdy przepłynięty kilometr będzie łatwiejszy

Zapraszam do współpracy firmy , organizacje , osoby prywatne i media.


Proszę o wiadomości jak również pomysły związane z tym wydarzeniem przesyłać na priv.


Mam nadzieję że plynąc z Oświecimia do Gdańska będziecie nam towarzyszyć . Możecie też dołączyć w dowolnym momencie na czym kolwiek !!

Miło mi jest poinformować że dołączyli i będą nas wspierać: Firma Tomasza Wądołowskiego "Achilles" z Gdańska oraz " Water Sport Center" z Kuźnicy i ABC surf .Zapraszamy innych . Tu nie liczy sie konkurencja tylko uśmiech dziecka !!

 
SUP Projekt Wisła zakończony;))) Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim którzy do nas dołączyli na trasie oraz tym którzy nas cały czas wspierali.Szczególnie dla Adama Stobieckiego za support z brzegu i logistykę.
Wielkie podziękowania dla wszystkich za tak wspaniałe przyjęcie wczoraj na plaży w Brzeźnie!!! Mamy nadzieję że ten projekt zainspiruję innych to działania. VISTULA RIDERS;))

20 dni / 985 km  - Rekord Europy w najdłuzszej podróży na SUP ? 

 

linki do filmików i wywiadów :

http://www.youtube.com/watch?v=pdxgl2AvEAU

http://www.youtube.com/watch?v=BU8Ry6C3uAU

 

 
 
 
 
 

statystyka