NEWSY O MNIE KONTAKT
Adriatic Kite Cross 2015World Record 24 h 2013Red Bull coast2coast 2013SUP Projekt Wisła 2012Red Sea Cross 2012Baltic Cross 2011Fotos Janek Lisewski
SUP Projekt Wisła


 
Trasa prawie 1000 km od Oświęcimia po Gdańsk na desce Stand up Padlle ( SUP )

"Surferzy dla dzieci " hasło które ma za zadanie zachęcić ludzi uprawiających deskowe sporty wodne do pomagania innym , zwłaszcza dzieciom z biedniejszych rodzin czy regionów .Każdy w swojej okolicy ma komu pomóc wystarczy się rozejrzeć lub zapytać.

SUP Projekt Wisła również ma na celu , spopularyzowanie w Polsce surfingu w jego różnorodnych formach . Głównie: surfing ,SUP, windsurfing i kitesurfing . Deskowe sporty wodne uprawiane prawie na całym świecie również bardzo popularne w Polsce . A ludzie z nim związani są otwarci na spontaniczne działanie.

Nie zbieram pieniędzy ani rzeczy materialnych .Raczej zachęcam do działania . Inspiruje i pokazuje że można. Robię to co umiem. Udowadniam innym że swoja pozytywną sportową pasją można zarazić innych.

Każdy może” wykupić kawałek trasy” i być uczestnikiem tej akcji . wystarczy że na portalu facebook na stronie wydarzenia umieści wpis że zrobił cos w tym kierunku a każdy przepłynięty kilometr będzie łatwiejszy

Zapraszam do współpracy firmy , organizacje , osoby prywatne i media.


Proszę o wiadomości jak również pomysły związane z tym wydarzeniem przesyłać na priv.


Mam nadzieję że plynąc z Oświecimia do Gdańska będziecie nam towarzyszyć . Możecie też dołączyć w dowolnym momencie na czym kolwiek !!

Miło mi jest poinformować że dołączyli i będą nas wspierać: Firma Tomasza Wądołowskiego "Achilles" z Gdańska oraz " Water Sport Center" z Kuźnicy i ABC surf .Zapraszamy innych . Tu nie liczy sie konkurencja tylko uśmiech dziecka !!

 
SUP Projekt Wisła zakończony;))) Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim którzy do nas dołączyli na trasie oraz tym którzy nas cały czas wspierali. Wielkie podziękowania dla wszystkich za tak wspaniałe przyjęcie wczoraj na plaży w Brzeźnie!!! Mamy nadzieję że ten projekt zainspiruję innych to działania. VISTULA RIDERS;))

20 dni / 985 km  - Rekord Europy w najdłuzszej podróży na SUP ? 

 

linki do filmików i wywiadów :

http://www.youtube.com/watch?v=pdxgl2AvEAU

http://www.youtube.com/watch?v=BU8Ry6C3uAU

 

 
 
 
 
 

statystyka